KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297271
nr 1229 7271
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1969, Nordingrå. Olja på pannå, 38x45
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:22:00
21/1 17:20:06
700 kr
21/1 17:57:53